Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2014 16:24
Pierwszy odcinek Life is Strange zadebiutuje w styczniu - mamy nowy zwiastun
684V

Pierwszy odcinek Life is Strange zadebiutuje w styczniu - mamy nowy zwiastun

Square Enix poinformowało, że Life is Strange zadebiutuje na samym początku 2015 roku. Twórcy zdradzili również cenę odcinka oraz zaprezentowali nowy zwiastun. Gra została podzielona na pięć epizodów. 

Pierwszy fragment Life is Strange zadebiutuje na rynku 30 stycznia. Twórcy Remember Me poinformowali, że produkcja otrzyma pięć odcinków i na każdy należy przygotować około 19-20 zł. Gracze mogą oczywiście zamówić Przepustkę Sezonową, która kosztuje 79 zł. Zainteresowani mogą również skorzystać z zestawu epizodów (2-5) i w tej sytuacji należy przygotować 71 zł.

Warto pamiętać, że tytuł pozwoli nam poznać losy Max Caulfield, która postanowiła wrócić do rodzinnego miasta. Na miejscu dowiaduje się o tajemniczym zaginięciu swojej przyjaciółki. Bohaterka za wszelką cenę próbuje odnaleźć Rachel i w trakcie przygody dość niespodziewanie odkrywa w sobie moc – potrafi cofać czas.

Podczas rozgrywki będziemy rozwiązywać najróżniejsze zagadki logiczne, szukać poszlak oraz postaramy się odnaleźć przyjaciółkę.  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-17-life-is-strange-episode-1-release-date

Tagi: cena Dontnod Entertainment life is strange square enix trailer zwiastun