Call of Duty Modern Warfare 3 z „ponad 500 opcjami ustawień na PC”. Zwiastun pokazuje unikalne funkcje

Gry
1012V
Call of Duty Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 13.10.2023, 10:59

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy Call of Duty opublikowali kolejny zwiastun. Materiał pokazuje szerokie opcje dostępne wyłącznie na komputerach osobistych.

Wczoraj ruszył drugi weekend testów Call of Duty Modern Warfare 3 i tym razem grę mogą sprawdzić gracze na każdej platformie. Aktualnie na urządzeniach Sony beta jest dostępna dla wszystkich, a na pozostałych sprzętach musimy posiadać klucz upoważniający do rozgrywki w ramach wczesnego dostępu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za Call of Duty Modern Warfare 3 w wersji na PC odpowiada studio Beenox i to najwidoczniej właśnie ten zespół otrzymał możliwość pochwalenia się swoją pracą – strzelanka Activision w wersji na PC zapewni rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K przy ponad 120 klatkach na sekundę, zainteresowani będą mogli korzystać ze wszystkich uroków ultraszerokich monitorów, a dzięki współpracy z firmą NVIDIA udało się zadbać o wsparcie NVIDIA DLSS 3 i NVIDIA Reflex.

Strzelanka zapewni rozbudowane opcje ustawień, dzięki którym szeroka publika powinna otrzymać dostęp do gry. Call of Duty Modern Warfare 3 od premiery będzie dostępny na dwóch platformach (Battle.net, Steam).

Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada, ale klienci odpowiedniej wersji będą mogli tydzień wcześniej zapoznać się z pełną wersją fabularnej kampanii.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper