Blizzard krytykowany za wrzucenie skórki Lilith w Overwatch 2 do pakietu za 179,99 zł. Gracze: „to żart”

Gry
2275V
Diablo 4 x Overwatch 2
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2023, 15:55

Blizzard przez kilka tygodni zapowiadał wrzucenie postaci z Diablo 4 do Overwatch 2 i choć skórki Lilith oraz Inariusa są dostępne w strzelance, to jednak działania firmy zostały ostro skrytykowane przez graczy. Fani muszą zapłacić prawie 180 zł, by otrzymać dostęp do skinów.

Overwatch 2 zadebiutował w zeszłym roku i produkcja od początku mierzy się z licznymi, negatywnymi komentarzami, ponieważ Blizzard zdecydował się zaoferować shooter w modelu biznesowym free-2-play i w konsekwencji kolejne skórki są dostępne za sporą kwotę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze jednak najwidoczniej wierzyli, że postacie z Diablo 4 będą dostępne w grze w niższej cenie lub zainteresowani otrzymają możliwość zdobycia ich podczas normalnej, sezonowej progresji. Tak się jednak nie stało – studio postanowiło wrzucić Lilith oraz Inariusa do drogiego karnetu.

Zawartość została wyceniona na 179,99 zł i w tym wypadku otrzymacie Karnet Bojowy Premium + 20 poziomów, epicką skórkę Dynia dla Bastiona, 2000 monet Overwatch, inne elementy ozdobne 7. sezonu (1 prezentacja zagrania, 2 graffiti) oraz dwie wspomniane, legendarne skórki.

Skórka, która była głównym punktem reklam w tym sezonie, dostępna jest wyłącznie w pakiecie za 40 dolarów… dobra robota, Blizzard.

Jasna cholera, ta firma jest TAK GŁUPIA, że nie mogę w to uwierzyć. Wow, to naprawdę okropne. Co za żart.

Widziałem nową skórkę Moiry i Pharah w zwiastunie i byłem podekscytowany po raz pierwszy od dłuższego czasu. Jedne z najlepiej wyglądających i jedynych skórek dla nich od dłuższego czasu i oczywiście zamknięte za gównianym płatnym pakietem. Nie jest nawet dostępny dla premium BP, ale cholerny ostateczny, za który chcą pieniędzy. Powinienem był to przewidzieć...

Dobry sposób na bycie chciwym i zrujnowanie ekscytacji Blizzard.

To tylko kilka z wielu podobnych komentarzy, w których część fanów podkreśla, że chciało wrócić do gry, ale Blizzard ponownie podszedł w zły sposób do rozwoju produkcji i ostatecznie zainteresowani spędzą wolny czas w innych tytułach.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper