Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2014 16:07
Zwiastun i pierwsze szczegóły napadów w Grand Theft Auto V!
4004V

Zwiastun i pierwsze szczegóły napadów w Grand Theft Auto V!

Wczoraj otrzymaliśmy kolejną plotkę dotyczącą napadów w GTA Online. Wielu naszych czytelników sądziło, że Rockstar nadal nie zamierza wydać tych długo wyczekiwanych misji, ale właśnie otrzymaliśmy pierwsze szczegóły oraz zwiastun! Oglądajcie. 

Na początku muszę zaznaczyć, że twórcy nadal nie podali daty premiery wydania napadów do GTA Online. Jak się okazuje prace nad tym elementem rozgrywki okazały się o wiele trudniejsze, niż początkowo sądzono.

Deweloperzy od wielu miesięcy pracują nad tymi misjami, ponieważ chcą sprawić, aby w tych zadaniach wszyscy gracze czuli, że są „w centrum wydarzeń”. Jest to trudniejsze niż standardowe misje dla pojedynczego gangstera, ponieważ w tej sytuacji akcja musi zostać rozłożona na wszystkich uczestników zabawy.

W misjach Heists weźmie udział 4 graczy na przynajmniej 12 poziomie doświadczenia. Natomiast jeden ze śmiałków zostanie „przywódcą”.

Do przygotowania skoku niezbędny jest wysokiej klasy apartament, gdzie będzie można przygotować zespół do zmagań. Lider przed zadaniem zaprasza znajomych, wybiera stroje, rozdziela zadania i dokładnie planuje rozgrywkę. Jednak szef bandy ponosi koszty planowania i otrzymuje nagrodę pieniężną dopiero po wykonaniu całej misji – członkowie ekipy zgarniają gotówkę za każde poszczególne elementy zadania.

Autorzy wspominają, że rozgrywka będzie bardzo zróżnicowana – każdy członek zespołu będzie miał inne zadania. Właśnie ten element – zaoferowanie różnorodności zmagań – sprawił, że Rockstar nadal przygotowuje misje. Studio chce mieć pewność, że DLC zapewni nam mnóstwo zabawy na najwyższym poziomie. 

Wraz z dodatkiem trafią do produkcji nowe bronie, pojazdy, stroje – tak abyśmy mogli w jak najlepszy sposób przygotować się do zabawy.

Dodatek zaoferuje ponad 20 misji, na których ukończenie trzeba będzie przeznaczyć około 20 godzin. Jednak gracze powinni wracać do rozgrywki, ponieważ zadania można wykonywać na kilka sposobów. 

Premiera odbędzie się na początku 2015 roku.

Tagi: grand theft auto v gta online trailer zwiastun