Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2014 15:00
Seksowne kociaki z Yakuza: Zero zaprezentowane na nowej galerii
5666V

Seksowne kociaki z Yakuza: Zero zaprezentowane na nowej galerii

Od pierwszych informacji o Yakuza: Zero twórcy nie ukrywają, że głównym elementem produkcji będą piękne kobiety. Dzisiaj możemy zerknąć na nowe fragmenty rozgrywki oraz wiele interesujących screenów, na których nie brakuje urodziwych aktorek. 

Japończycy nie tracą czasu i prezentują kolejne fragmenty rozgrywki z nadchodzącej odsłony Yakuzy. Produkcja ma otrzymać usprawniony system walki, który został zaprezentowany na poniższym materiale. Deweloperzy poświęcają wiele czasu, aby zareklamować swoją pozycję na japońskim rynku – z tego powodu pojawiają się specjalne spotkania z dziennikarzami, na których autorzy przedstawiają nowe elementy dzieła.

Film trwa ponad 20 minut i zawiera fragmenty rozgrywki, w trakcie których możecie zerknąć na unowocześniony system walki – autorzy chcą urozmaicić ten element.

Natomiast na zrzutach ekranu możecie zobaczyć kilka pięknych pań – główny bohater będzie mógł flirtować z Japonkami, brać udział w ciekawych mini-grach lub po prostu zobaczy w telewizji erotyczny film.

Nadal nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących lokalizacji Yakuza: Zero, jednak ostatnio SEGA ogłosiła, że Yakuza 5 trafi na Zachód. W tej sytuacji możemy się spodziewać, że również kolejne odsłony serii otrzymają angielskie napisy. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/16/playstation-exclusive-yakuza-zero-gets-new-video-shows-fighting-and-absolutely-gruesome-finishers/

Tagi: galeria screeny Sega yakuza: zero