PS Plus na październik już dostępne! Horror pełen akcji na liście trzech gier na PS5 i PS4

Gry
6271V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Iza Łęcka | 03.10, 11:15

Japońskie przedsiębiorstwo udostępniło produkcje wchodzące w skład październikowej oferty. W tym miesiącu do dyspozycji subskrybentów abonamentu PlayStation zostały oddane trzy tytuły, spośród których zdecydowanie największym zainteresowaniem może cieszyć się The Callisto Protocol.

W zeszłym tygodniu Sony oficjalnie przedstawiło najnowszą listę pozycji wzmacniających PS Plus Essential, które właśnie trafiły do klientów. Na dobry początek miesiąca nowe gry sprawdzą użytkownicy najtańszego wariantu usług PlayStation Plus, natomiast za niespełna dwa tygodnie możemy się spodziewać ogłoszenia koncentrującego się na PS Plus Premium i PS Plus Extra.

Dalsza część tekstu pod wideo

PS Plus Essential na październik

The Callisto Protocol można zdecydowanie uznać za najgłośniejszą produkcję z powyższej listy. Od pierwszej zapowiedzi kosmiczny horror wzbudzał niemałe emocje, na co niebagatelny wpływ miał główny autor i założyciel studia Striking Distance Studios. Czas premiery nie należał jednak do najlepszych okresów w działalności zespołu, który był zmuszony naprawiać wszelkie bugi i niedociągnięcia. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Glen Schofield odszedł ze studia, a na najwyższych szczeblach przedsiębiorstwa szykują się zmiany. Plany wydawcy nie ulegną jednak zmianie, dlatego też prawdopodobnie możemy spodziewać się kontynuacji.

Druga pozycja z zestawienia – Farming Simulator 22 – trafiła na rynek w listopadzie 2021 roku i zebrała oceny na poziomie 75%. Entuzjaści twórczości deweloperów odpowiedzialnych między innymi za Prey i Dishonored mogą sprawdzić Weird West. Gra debiutowała w marcu 2022 roku (76%).

Źródło: PlayStation

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper