Twórcy Spider-Mana 2 ostrzegają przed spoilerami. Insomniac obiecuje „historię PEŁNĄ niespodzianek”

Gry
1079V
Spider-Man 2 Miles Morales
Wojciech Gruszczyk | 29.09.2023, 17:18

Sony wczoraj wysłało kody na Spider-Mana 2 do dziennikarzy oraz twórców i po 24 godzinach deweloperzy... ostrzegają przed spoilerami. Najwidoczniej pojawiły się pierwsze materiały lub wiadomości, które mogą zaburzyć poznawanie historii czekającym na premierę graczom.

Sony oraz Insomniac Games są bardzo pewne nowego Spider-Mana. Japońska korporacja już wczoraj (na 22 dni przed premierą) wysłała kody recenzenckie dla między innymi dziennikarzy, którzy mogą zapoznać się z pełną wersją gry. Redakcje mają naprawdę sporo czasu, by doświadczyć całej opowieści oraz zapoznać się z zawartością dodatkową.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja jest ciekawa biorąc pod uwagę najnowszą wiadomość Insomniac Games. Deweloperzy ostrzegają graczy przed spoilerami...

Hej Web-Heads! W miarę zbliżania się do premiery, spoilery #SpiderMan2PS5 mogą zacząć pojawiać się w sieci... Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć historię PEŁNĄ niespodzianek, więc stąpajcie ostrożnie i pamiętajcie o spoilerach. #BeGreaterTogether: prosimy o zachowanie przygody na świeżo dla wszystkich!

Twórcy obiecują historię „PEŁNĄ” niespodzianek, więc w tym wypadku lepiej z dużą rozwagą chodzić po różnych stronach internetowych, gdzie możecie natrafić na wiadomości oraz nawet materiały wpływające na doświadczenie.

Pojawienie się spoilerów z dużych gier AAA nie jest niczym zaskakującym, ale jak widać Insomniac Games postanowiło ostrzec społeczność.

Naszą recenzję Spider-Mana 2 będziecie mogli przeczytać 16 października o godzinie 16:00.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insomniac Games

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper