Spider-Man 2 pewniakiem Sony? Firma nie obawia się jakości – recenzje gry przed premierą

Gry
2347V
Spider-Man
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2023, 17:52

Czy Spider-Man 2 okaże się wielkim hitem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilkanaście dni. Sony właśnie rozsyła do dziennikarzy i twórców kody na cyfrową wersję gry, by zainteresowani mogli wyrazić swoje opinie na temat najnowszej produkcji Insomniac Games.

W 2023 roku na rynku zadebiutowało już kilka głośnych hitów, ale gracze mogą szykować się na następne oczekiwane i wielkie produkcje. W październiku zadebiutują między innymi Assassin's Creed Mirage, Super Mario Bros. Wonder, Alan Wake 2 czy też Spider-Man 2 i najwidoczniej Sony nie obawia się jakości gry i już dzisiaj wysyła do redakcji kody na produkcję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ korporacja zdecydowała się udostępnić grę na 22 dni przed premierą. Zainteresowani otrzymają mnóstwo czasu, by zapoznać się z pełną wersją gry, sprawdzić całą opowieść i następnie podzielić się swoimi wrażeniami z historii.

Geoff Keighley potwierdził, że otrzymał już kompletne wydanie gry, a jego recenzję i wrażenia poznamy 16 października o 16:00 czasu polskiego, czyli na dokładnie 4 dni przed wielką premierą opowieści.

Posiadam kompletną kopię gry Marvel's SPIDER-MAN 2 na PS5. Embargo na wrażenia/recenzję w poniedziałek, 16 października o 16:00.

Jest to na pewno ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Japończycy nie obawiają się negatywnych opinii czy też jakichkolwiek przecieków. Insomniac Games najwidoczniej otrzymało sporo czasu, by dopracować pozycję i na ponad 20 dni przed premierą zaoferować dziennikarzom dostęp do gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Geoff Keighley

Komentarze (155)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper