Red Dead Redemption 2 może jednak nie trafić na Nintendo Switcha. Brazylijczycy naprawili błąd

Gry
376V
Red Dead Redemption 2
Wojciech Gruszczyk | 29.09.2023, 16:58

Od początku tygodnia światowe media donoszą o zaskakującej sytuacji z brazylijskim odpowiednikiem PEGI, który postanowił ocenić Red Dead Redemption 2 w wersji na Nintendo Switcha. Bardzo możliwe, że urzędnicy przez przypadek dorzucili do nazwy „2”.

Red Dead Redemption trafiło na Nintendo Switcha i produkcja radzi sobie zaskakująco dobrze, ale dość niespodziewanie brazylijski odpowiednik PEGI ocenił Red Dead Redemption 2 w wersji na konsolę Nintendo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zazwyczaj podobne sytuacje zwiastują ujawnienie gry, ale możliwe, że tym razem nie będziemy świadkami szczęśliwego zakończenia.

Urzędnicy z Brazylii usunęli kartę produktu, co ma oznaczać, że tak naprawdę ocena miała dotyczyć Red Dead Redemption na Nintendo Switcha:

Nie, Red Dead Redemption 2 nie pojawi się na Nintendo Switch. Brazylijska Rada Ratingowa naprawiła błąd i usunęła go. Ocena Switcha miała dotyczyć Red Dead Redemption (1) na Switcha.

Z tą teorią nie zgadza się redaktor naczelny UnivNintendo, który znalazł wspomniany przeciek, ponieważ jego zdaniem Red Dead Redemption na Nintendo Switcha ma osobną podstronę, a w tym wypadku urzędnicy z Brazylii wyraźnie chcieli ocenić RDR 2 na platformę Big N.

Kto ma rację? Tak naprawdę bardzo trudno powiedzieć, ale szczerze mówiąc PEGI czy też ESRB nigdy nie usuwają przecieków ze swoich baz danych. Bardzo możliwe, że w tym wypadku po prostu zaszła pomyłka... choć wciąż nie brakuje opinii, według których gra może trafić na nową platformę Nintendo, która ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: videotechx

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper