Red Dead Redemption 2 na Nintendo Switch? Brazylijczycy ocenili grę

Gry (plotka)
1936V
Red Dead Redemption 2
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 19:10

Red Dead Redemption w zeszłym miesiącu trafiło na Nintendo Switcha, ale czy ktokolwiek oczekiwał, że Red Dead Redemption 2 może wylądować na hybrydowej platformie Nintendo? Najnowszy przeciek sugeruje zaskakującą sytuację dotyczącą gry Rockstar.

W 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One zadebiutował Red Dead Redemption 2, a po ponad roku gra wylądowała na komputerach osobistych. Od tego czasu wciąż czekamy na pojawienie się next-genowej wersji, która wykorzysta potencjał PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale dość niespodziewanie pojawił się przeciek dotyczący wydania na Nintendo Switcha.

Dalsza część tekstu pod wideo

Necro Felipe z brazylijskiego UnivNintendo opublikował zaskakującą wiadomość – według strony brazylijskiego odpowiednika PEGI, Red Dead Redemption 2 ma trafić na Nintendo Switcha.

Red Dead Redemption 2 otrzymuje orientacyjną ocenę na Nintendo Switch w Brazylii

Muszę podkreślić, że od pewnego czasu podobne przecieki z PEGI, ESRB czy też innych organizacji klasyfikujących gry zawsze odbieram jako pewną zapowiedź, ponieważ po pewnym czasie (czasami czekamy kilka dni, innym razem tygodni, a maksymalnie do kilku miesięcy) każda produkcja zostaje potwierdzona, ale w tym wypadku... nie wiem. Trudno mi uwierzyć, że Rockstar zdecyduje się wrzucić na Nintendo Switcha przygodę, która wymęczyła PlayStation 4 i Xboksa One.

Autor wiadomości podkreślił, że Brazylijczycy dotychczas nie dodawali do swojej bazy produkcji, które miały trafić na rynek do chmury – choć w zasadzie było to niemożliwe, ponieważ ten segment nie jest rozwinięty w Brazylii.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: necrolipe

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper