Kinowa nowość już w HBO Max. Jason Statham znów w akcji

Filmy/seriale
5842V
HBO Max logo
Iza Łęcka | 29.09.2023, 10:44

HBO zaktualizowało katalog platformy SVOD o kolejne produkcje. Subskrybenci mogą rozpocząć weekend, oglądając widowisko, które zaledwie kilka tygodni temu debiutowało w kinach - „Meg 2: Głębia” zostało dodane do oferty.

Konkurencja na rynku rośnie, co wymusza na platformach streamingowych szereg działań mających na celu przyciągnięcie potencjalnych klientów do swoich serwisów – oprócz różnego rodzaju promocji i obniżek cen subskrypcji czy kręcenia oryginalnych produkcji z popularnymi aktorami, koncerny promują oferty, szybko wprowadzając głośne projekty, które jeszcze niedawno były dostępne na wielkim ekranie. Pod tym względem prym wiedzie Disney, jednakże Warner Bros. Discovery z HBO nie odstępują mu kroku.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach najnowszej aktualizacji użytkownicy HBO Max mogą zobaczyć „Meg 2: Głębia”, ale również jeszcze kilka całkiem nowych produkcji – a mowa o francuskim „Astronaucie”, „Wszyscy kochają Żanetę” oraz „Khun Pan 3”.

Druga część serii mocno inspirowanej kinem klasy B oraz kultowymi „Szczękami”, w której ponownie śledzimy poczynania bohatera granego przez Jasona Stathama, nie zrodziła entuzjazmu wśród recenzentów, jednak widzowie przyjęli ją z pewną sympatią.

Choć na serwisie Metacritic „Meg 2: Głębia” należy do grona najgorszych produkcji tego roku (średnia 40 punktów), a na Rotten Tomatoes posiada 28% poleceń wśród dziennikarzy, to odbiorcy aż tak krytycznie nie podchodzą do projektu w reżyserii Bena Wheatleya, o czym świadczą noty na poziomie 5,1 oraz średnia 73% od publiczności.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić widowiska z niebezpiecznymi, krwiożerczymi rekinami, to obecnie jest na to bardzo dobry moment – przypomnijmy, że już w październiku HBO ponownie sięgnie do „worka pełnego rozmaitości” i dostarczy najnowszy horror dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures.

Źródło: Upflix

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper