Od września w kinach i w październiku już w HBO Max!? Zaskakująca decyzja dotycząca horroru

Filmy/seriale
6394V
HBO Max logo
Wojciech Gruszczyk | 26.09, 17:16

Warner Bros. Discovery ma bardzo poważnie zaskoczyć. Na platformie HBO Max już w październiku pojawi się nowa produkcja, która dopiero od kilku dni znajduje się w kinach. Widzowie mogą szykować się na seans.

29 września odbędzie się premiera „Meg 2: Głębia” w HBO Max i film o żarłocznym rekinie wyląduje na platformie SVOD po 56 dniach od premiery w kinach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja z najnowszą propozycją Warner Bros. Discovery wygląda jeszcze lepiej, ponieważ okazuje się, że „Zakonnica 2” ma trafić do HBO Max już 27 października!

Film w Michaela Chavesa trafił do kin 8 września, czyli po zaledwie 49 dniach opowieść zostanie przeniesiona z wielkiego na mały ekran. Możemy śmiało podejrzewać, że w wielu kinach horror wciąż będzie dostępny, gdy jednocześnie zostanie udostępniony w ramach SVOD.

„Meg 2: Głębia” i „Zakonnica 2” trudno uznać za hity, jednak obie przygody mogą zainteresować widzów, którzy nie zamierzają wybierać się do kin, a chętnie sprawdzą przygody na własnej kanapie – w tej sytuacji nie musimy dopłacać, ponieważ opowieści otrzymujemy w ramach jednego abonamentu.

Słuchajcie! #TheNun2 na @hbomaxpolska już 27 października!

Warto przypomnieć, że film „Zakonnica 2” zarobił aktualnie ponad 204 mln dolarów, ale wyprodukowanie filmu kosztowało zaledwie 38 mln dolarów.

Źródło: Filmozercy za Aleksandra Daniel

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper