Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2014 14:26
Zmagania dniem i nocą w Dying Light
655V

Zmagania dniem i nocą w Dying Light

Twórcy Dying Light już w zeszłym tygodniu pokazali, że w Harran należy obawiać się ciemności. Jeśli tamten materiał Was nie przekonał, zerknijcie na najnowszy zwiastun, który pokazuje jak żywe trupy zmieniają się względem pory dnia.  

Ten krótki trailer w dość dosłowny sposób pokazuje, że przeciwnicy w Dying Light mają dwa oblicza. Za dnia łagodne baranki, które błądzą i nie są wielkim zagrożeniem. W nocy to przerażające bestie zdolne do najokrutniejszych zbrodni.

Ciekawie prezentują się umiejętności chodzących truposzy – dobrze, że twórcy zdecydowali się wyposażyć przeciwników w możliwość wdrapywania się na ściany. Nie jest to częsty widok, ale na pewno zdecydowanie ubarwi rozgrywkę i sprawi, że w nocy będziemy musieli obawiać się najgorszego. Atmosfera zagrożenia zostanie w odpowiedni sposób podsycona. 

Warto na zakończenie wspomnieć – ostatnio poznaliśmy szczegóły Przepustki Sezonowej, poruszaliśmy się po Harran, zobaczyliśmy zwiastun fabularny oraz otrzymaliśmy komunikat specjalny od Techlandu.

Dying Light zadebiutuje na rynku 30 stycznia. 

Źródło: YouTube

Tagi: Dying Light gameplay Techland trailer zwiastun