Death Stranding 2 na State of Play? Gracze doszukują się poszlak na nowym zdjęciu Hideo Kojimy

Gry
789V
Death Stranding 2
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 17:59

Szef Kojima Productions chętnie dzieli się zdjęciami z pracy nad kolejnymi produkcjami i w ostatnim czasie Hideo Kojima często pokazuje, że montuje tajemniczy materiał. Nadal nie wiemy, nad jakim filmem pracuje deweloper, ale część graczy uważa, że nadciąga pokaz Death Stranding 2 na State of Play.

Już na początku miesiąca informowaliśmy, że Hideo Kojima najwidoczniej pracuje nad zwiastunem, który jednak wciąż nie został opublikowany. Twórca jednak wciąż udostępnia nowe zdjęcia, które potwierdzają, że prace nad tajnym materiałem trwają.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez asystentkę Kojimy pokazuje, jak Japończyk siedzi przed monitorem i wciąż montuje. Trudno tutaj tak naprawdę znaleźć jakiekolwiek informacje, ale... gracze są przekonani, że Japończyk pracuje nad Death Stranding 2 i zwiastun ma zostać pokazany na State of Play.

Skąd takie wnioski? Na fotce przy odpowiednim przybliżeniu podobno można dostrzec takie informacje jak „State_of_Play” oraz „DS2_trailer”. 

Hideo Kojima dzisiaj.

Jak wiadomo na ostatnim State of Play nie mogliśmy zobaczyć Death Stranding 2, ale fani PlayStation od wielu miesięcy czekają na prezentację, podczas której Sony pokaże swoje najmocniejsze gry na 2023 roku – w tym tytuły od PlayStation Studios.

Źródło: PushSquare

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper