Alan Wake 2 wygląda doskonale. Długi gameplay pokazuje oczekiwaną od lat historię

Gry
2546V
Alan Wake 2
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 16:17

Wybrane redakcje zostały zaproszone przez Remedy na specjalny, przedpremierowy pokaz Alan Wake 2. W rezultacie możemy sprawdzić czysty gameplay, który pokazuje, jak ostatecznie będzie prezentować się oczekiwana opowieść.

Twórcy Alan Wake 2 potwierdzili dzisiaj dobrą wiadomość dla graczy na konsolach i choć tytuł został opracowywany z myślą o rozgrywce w 30 klatkach na sekundę, to ostatecznie przygoda zapewni graczom możliwość wybrania gry w 60 fps.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy najwidoczniej chcieli opublikować tę wiadomość jeszcze przed opiniami mediów – redakcje otrzymały możliwość sprawdzenia Alan Wake 2 i pierwsze opinie są bardzo pozytywne.

Redaktorzy sprawdzili dwa rozdziały, które potwierdzają, że z jednej strony Alan Wake 2 to pod wieloma względami kontynuacja czerpiąca garściami z pierwszej części i oferująca znakomitą atmosferę, a z drugiej możemy liczyć na produkcję, w której deweloperzy nie bali się zaryzykować.

Alan Wake 2 w bardzo mądry sposób łączy elementy z Control, by zaoferować graczom oczekiwane, zaskakujące i przeładowane różnymi zjawiskami doświadczenie, by z drugiej zapewnić bardziej klasyczną (dla serii) rozgrywkę. Twórcy właśnie z tego powodu wybrali dwóch bohaterów – Saga otrzymała bardziej „przyziemne” fragmenty, a Alan zaoferuje jazdę bez trzymanki.

Remedy zadbało o znakomitą atmosferę i słowa dotyczące opracowania survival horroru nie były wyłącznie marketingowym sloganem – Alan Wake 2 potrafi przerazić i gracz nigdy nie ma pewności, czy za rogiem nie pojawią się kolejni przeciwnicy.

W opublikowanych tekstach i wrażeniach nie brakuje opinii, według których Alan Wake 2 zapowiada się na kolejny hit z 2023 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Alan Wake II.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper