Octopath Traveler 2 nie tylko trafi na Xboksy, ale czy trafi do Xbox Game Pass? [Aktualizacja #1]

Gry
620V
Octopath traveler 2
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 16:53

Microsoft coraz śmielej współpracuje ze Square Enix i na początku przyszłego roku na Xboksach zadebiutuje kolejna mocna gra japońskiego producenta. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ klienci Xbox Game Pass mogą liczyć na debiut Octopath Traveler 2 w usłudze.

Microsoft stara się poprawić relacje ze Square Enix, by kolejne gry producenta i wydawcy debiutowały na Xboksach. Japończycy otrzymali swój mały segment na konferencji Amerykanów na Tokyo Game Show – podczas wydarzenia potwierdzono, że 28 września odbędzie się premiera Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai na Xboksach Series X|S oraz na komputerach osobistych, a Octopath Traveler 2 w przyszłym roku będzie dostępne na konsolach Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Opublikowany zwiastun pokazał Octopath Traveler 2 w wersji na Xboksy, ale nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących premiery. Korporacja wspomniała, że gra zostanie udostępniona na konsolach „na początku 2024 roku”.

Jednak najnowszy wywiad z Sarah Bond potwierdza dodatkowy szczegół – Octopath Traveler 2 trafi nie tylko na Xboksy, ale gra będzie jednocześnie częścią Xbox Game Pass.

Na więcej szczegółów musimy jeszcze zaczekać, ale warto pamiętać, że Octopath Traveler 2 to jeden z tegorocznych hitów Square Enix – tytuł trafił na rynek w lutym i zebrał oceny na poziomie 85%.

[Aktualizacja #1]

Microsoft opublikował aktualizację do wywiadu, w którym firma informuje, że gra trafi na Xboksy na początku 2024 roku:

Usunęliśmy wzmiankę o pojawieniu się Octopath Traveler II w Xbox Game Pass, która została dodana przez błąd. Octopath Traveler II pojawi się na platformach Xbox w 2024 roku

Źródło: Xbox

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper