Octopath Traveler II i Infinity Strash na pokazie Microsoftu. Square Enix potwierdza współpracę

Gry
516V
Octopath traveler 2
Iza Łęcka | 21.09.2023, 11:42

Branżowa impreza odbywająca się w Kraju Kwitnącej Wiśni jest dla Microsoftu dogodnym momentem, by po raz kolejny nawiązać do bliskiej współpracy ze Square Enix. Podczas konferencji doczekaliśmy się zapowiedzi dwóch premier – pierwszy tytuł trafi na rynek jeszcze we wrześniu, natomiast na klimatyczną pozycję autorstwa Acquire przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

28 września odbędzie się premiera Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai na Xboksach Series X|S oraz na komputerach osobistych, a Octopath Traveler II trafi do sklepu giganta z Redmond na początku 2024 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od czasu oficjalnego ogłoszenia pod koniec lipca Microsoft podkreśla, że bardzo blisko współpracuje ze Square Enix, by udostępniać swojej społeczności gry doświadczonego, japońskiego przedsiębiorstwa. Czekając na debiuty musimy uzbroić się w cierpliwość, jednak można odnieść wrażenie, że najnowsze komunikaty są pewnego rodzaju reakcją na plotki dotyczące problemów na linii Xbox-Square Enix. Jak widać korporacje jednak kontynuują kontakty.

Źródło: Xbox

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper