Mortal Kombat 1 z nietypowym błędem. Player 1 ma dużą przewagę

Gry
2169V
Jean-Claude Van Damme w Mortal Kombat 1
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 15:29

NetherRealm Studios zareagowało na nietypowy materiał, który miał udowodnić, że Player 1 (Gracz 1) ma w Mortal Kombat 1 dużą przewagę. Film potwierdza, że wybierając postać jako pierwszy możemy wykonać ataki, które nie są dostępne dla przeciwnika.

Jeśli gracie od lat w bijatyki, to na pewno kojarzycie ten żart dotyczący „przewagi gracza znajdującego się po lewej stronie ekranu”. W Mortal Kombat 1 sytuacja jest jednak kłopotliwa, ponieważ Player 1 może faktycznie wykonać kilka efektownych combosów, które są nie tylko wizualnie ładne, ale przede wszystkim bardzo skuteczne.

Dalsza część tekstu pod wideo

YouTuber mrAPchem, który potwierdził, że Player 1 może wykonać niektóre combosy i te kombinacje nie działają u Player 2 – problem ten dotyczy wszystkich trybów we wszystkich wersjach produkcji.

Społeczność jest zaskoczona całą sytuacją, ponieważ błąd wpływa na wszystkie warianty rozgrywki – NetherRealm Studios jednak zdaje sobie sprawy z problemu i zaczęło szukać rozwiązania sytuacji.

Deweloperzy jeszcze nie wydali stosownego komunikatu, jednak możemy podejrzewać, że pierwsza duża aktualizacja zajmie się bugiem – w końcu może to wpływać na sytuację podczas wielu pojedynków.

Źródło: IGN

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper