High On Life wkrótce przerazi graczy. Zwiastun potwierdza datę premiery High on Knife

Gry
606V
High on Knife
Iza Łęcka | 27.09, 12:56

Squanch Games jest gotowe, by dostarczyć graczom kolejnych silnych emocji. Fabularne rozszerzenie do zeszłorocznej produkcji zadebiutuje już w przyszłym tygodniu i będzie czerpało garściami z gatunku horrorów.

3 października odbędzie się premiera High on Knife, czyli pierwszego dużego dodatku do High On Life. Rozszerzenie będzie od razu dostępne na wszystkich platformach – konsolach Xbox, PlayStation i komputerach osobistych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Opublikowany materiał w pewnym stopniu nawiązuje do niewydanego horroru Hideo Kojimy, jednakże znając założenia podstawowej wersji gry,  powinniśmy oczekiwać odrobinę innej atmosfery. Dyrektor kreatywny Mikey Spano i dyrektor ds. projektowania Erich Meyr obiecują, że nowość będzie charakteryzowała się sporą zawartością, w tym 52 nowymi postaciami. W trakcie rozgrywki będziemy mogli sprawdzić dwa nowe modele gadających pistoletów – Harper oraz B.A.L.L. – oraz zmierzymy się z nowym złoczyńcą o imieniu Mux.

High on Knife ma szansę rozbudować doświadczenie graczy. Squanch Games aktualnie nie ogłosiło wszystkich planów na przyszłość, choć trzeba pamiętać, że studio przeszło spore zmiany – założycielem firmy był Justin Roiland, który ze względu na liczne oskarżenia zakończył współpracę z Adult Swim przy serii „Rick and Morty”, ale również opuścił szeregi studia.

High On Life w zeszłym roku trafiło na Xboksy oraz PC, jednocześnie debiutując w Xbox Game Pass. Gra okazała się hitem usługi, która ustanowiła rekord w 2022 roku jako największa premiera w ramach abonamentu. W lipcu doszło do debiutu na konsolach PlayStation.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper