The Last of Us Day i prezentacja z okazji 10. urodzin gry. Naughty Dog potwierdza smutne szczegóły

Gry
6471V
The Last of Us 2 - Ellie
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 19:55

Nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi na zbliżającym się The Last of Us Day. Naughty Dog opublikowało wiadomość, która potwierdza, że choć deweloperzy będą świętować 10. urodziny pierwszego The Last of Us, to nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi.

14 czerwca 2013 roku odbyła się premiera The Last of Us na PlayStation 3, 29 lipca 2024 roku zagraliśmy w The Last of Us Remastered na PlayStation 4, 2 września 2022 roku na rynek trafiło The Last of Us Part I na PlayStation 5, 28 marca tytuł wylądował jeszcze na PC, a na początku roku na ekranach HBO i HBO Max widzowie mogli zobaczyć 1. sezon „The Last of Us”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Neil Druckmann chciał w 2023 roku świętować wielką premierę The Last of Us, a jednocześnie zaprezentować Frakcje, czyli sieciową produkcję w uniwersum Naughty Dog, jednak najwidoczniej nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi.

Studio właśnie potwierdziło, że z okazji Dnia The Last of Us odbędzie się transmisja, ale... bez przyszłych projektów związanych z grami lub serialami. Fani mogą liczyć na pokaz grafik i gadżetów.

Dzień The Last of Us zbliża się wielkimi krokami!

Z tej okazji jutro o 18:00 odbędzie się transmisja #TLOUDay, podczas której zaprezentujemy grafikę, gadżety i nie tylko. Chociaż świętujemy 10-lecie serii, nie będziemy omawiać żadnych przyszłych projektów gier ani seriali.

Można śmiało powiedzieć, że będzie to świętowanie na smutno. Gdyby Frakcje zostały dobrze przyjęte, to pewnie jutro moglibyśmy zobaczyć z zwiastun i może nawet poznalibyśmy datę premiery, a gdyby strajk scenarzystów nie pokrzyżował planów Craiga Mazina, to pewnie otrzymalibyśmy nowe szczegóły dotyczące 2. sezonu – to byłaby idealna okazja do pokazania aktorki wcielającej się w rolę Abby.

Warto przypomnieć, że Neil Druckmann w styczniu zapowiedział „wielki rok” dla TLOU. Szef zespołu chciał przedstawić „kilka zabawnych niespodzianek” i „zdradzać szczegóły dotyczące ambitnej gry wieloosobowej The Last of Us”.

Źródło: Naughty_Dog

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper