The Last of Us z oficjalnym wynikiem – Frakcje na grafice. Neil Druckmann zapowiada „wielki rok” dla TLOU

Gry
3054V
The Last of Us wielki rok
Wojciech Gruszczyk | 04.01.2023, 16:18

Na stronie Naughty Dog pojawiła się przyjemna wiadomość od Neila Druckmanna. Jeden z szefów studia podzielił się swoją refleksją na temat następnych miesięcy oraz zdradził kilka ciekawych informacji na temat IP.

Neil Druckmann potwierdził, że 2023 rok jest „ważny” dla serii The Last of Us, ponieważ deweloperzy będą w czerwcu świętować dekadę od premiery pierwszej odsłony. Twórca podziękował fanom za wsparcie i potwierdził wynik – The Last of Us i The Last of Us Part II we wszystkich wersjach osiągnęły już ponad 37 mln sprzedanych egzemplarzy (rezultat do grudnia 2022 roku).

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz studio szykuje się na ważne wydarzenia – w marcu odbędzie się premiera The Last of Us Part I na PC, a jednocześnie w następnych miesiącach poznamy nowe szczegóły dotyczące „przyszłości serii”.

„Czekamy na 10. rocznicę The Last of Us, która przypada w czerwcu i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z wami informacjami na temat przyszłości tej serii. Po drodze będziemy mieli dla was kilka zabawnych niespodzianek, ale jeszcze w tym roku zaczniemy zdradzać szczegóły dotyczące naszej ambitnej gry wieloosobowej The Last of Us. Wraz z zespołem kierowanym przez Vinita Agarwala, Joe'a Pettinati i Anthony'ego Newmana, projekt ten zapowiada się na świeże, nowe doświadczenie naszego studia, ale zakorzenione w pasji Naughty Dog do tworzenia niesamowitych historii, postaci i rozgrywki”.

Neil Druckmann wspomina, że gracze mogą liczyć na nowe szczegóły, ale wciąż nie wiadomo, czy sieciowy The Last of Us zadebiutuje w 2023 roku – możemy jednak spojrzeć na nowy materiał z gry.

Naughty Dog nie zapomina o serialu „The Last of Us” i podczas trwania 1. sezonu widzowie otrzymają szansę zobaczenia nowych filmów związanych z pierwszym The Last of Us, The Last of Us Part I oraz właśnie samej adaptacji – deweloperzy przygotowują ekskluzywne wywiady i materiały zza kulis.

The Last of Us Frakcje - teaser

Źródło: Naughty Dog

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper