Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2014 14:50
Kiedy subskrybenci PlayStation Plus otrzymają specjalną edycję DriveClub?
1649V

Kiedy subskrybenci PlayStation Plus otrzymają specjalną edycję DriveClub?

Produkcja Evolution Studios wygląda coraz to lepiej. Ostatnio powróciły wyzwania, do gry trafiły efekty pogodowe, ale wielu graczy nadal wyczekuje na specjalną wersję. W tej sprawie kolejny raz nie dostaliśmy konkretów, ale wszystko na to wskazuje, że już niedługo otrzymamy możliwość wypróbowania Driveclub

Szef brytyjskiego oddziału PlayStation – Fergal Gara – rozmawiał z dziennikarzami IGN na temat Driveclub. Przedstawiciel Sony swoją wypowiedź rozpoczął od typowych dla tej sytuacji przeprosin i zaznaczył ,że to wydarzenie jest rozczarowujące dla całej firmy.

Następnie najważniejszy człowiek z PlayStation UK zapewnił, że teraz priorytetem deweloperów jest wprowadzenie edycji PlayStation Plus, ale tym razem autorzy nie chcą się śpieszyć:

„Nie chcemy opublikować edycji dla subskrybentów PlayStation Plus zanim nie będziemy mieć pewności, że serwery wytrzymają obciążenie. Wypuszczenie produkcji dla milionów użytkowników usługi PlayStation Plus jest następnym krokiem, jednak musimy mieć pewność, że wszystko będzie działać sprawnie.”

To wydarzenie jest na pewno ogromną lekcją dla deweloperów oraz nawet graczy. Autorzy muszą dopracowywać swoje produkcje i sprawdzać je pod dosłownie każdym względem, a my uczymy się, że przed kliknięciem „złóż zamówienie przedpremierowe” czasami warto zaczekać na pierwsze opinie. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclubs_troubled_launch_embarrassed_sony_and_evolution.html

Tagi: driveclub Evolution Studios playstation 4 Sony