The Office Reboot powstanie. Twórca Biura szykuje się do ogłoszenia

Filmy/seriale
1892V
The Office trafi na Netflix! Platforma potwierdza datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 15:52

Na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się kilka międzynarodowych wersji „The Office”, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec. Powstaje pełnoprawny reboot, za który będzie odpowiedzialny Greg Daniels.

Już kilka godzin temu informowaliśmy o wstępnym zakończeniu strajku scenarzystów ze Stanów Zjednoczonych. Sytuacja ma bardzo pozytywnie wpłynąć na prace branży filmowej oraz telewizyjnej, a widzowie mogą liczyć na kilka głośnych zapowiedzi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Matthew Belloni i Jonathan Handel na łamach Puck News napisali o tym, co może przynieść oficjalne zakończenie strajku i wspomniano o kilku ciekawych planach. Jednym z ważnych projektów oczekujących na potwierdzenie jest pełny reboot „The Office”.

Greg Daniels ma zamiar na przykład stworzyć reboot The Office

Jest to na pewno ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo „The Office” doczekał się między innymi polskiej wersji oraz nadchodzi kobieca edycja, ale jak widać najwyraźniej nadszedł czas na kolejny projekt związany z tym IP.

Trudno jednak powiedzieć, czy tym razem uda się dobrać aż tak dobrą ekipę, która zostanie świetnie przyjęta przez widzów, ale najwidoczniej fani „The Office” mogą liczyć na konkretne ogłoszenie.

Źródło: Independent

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper