Cyberpunk 2077: Phantom Liberty już możliwy do pobrania. Znamy rozmiar dodatku na każdej platformie

Gry
5282V
Cyberpunk Widmo Wolności keyart
Iza Łęcka | 25.09, 12:13

Społeczność Cyberpunka 2077 może już od kilku dni sprawdzać nowości, jakie deweloperzy dodali w ramach aktualizacji 2.0, jednakże to nie koniec atrakcji. Już niebawem zadebiutuje pierwszy fabularny dodatek – poznaliśmy rozmiar rozszerzenia na poszczególnych platformach.

CD Projekt RED może pochwalić się kolejnym ważnym etapem w rozwoju historii rozgrywającej się w futurystycznej metropolii. Night City nie tylko doczekało się wielu znaczących poprawek oraz udogodnień w ramach patcha 2.0, ale przede wszystkim już jutro na rynku znajdzie się fabularne rozszerzenie, które jest promowane przez Idrisa Elbę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Marcin Momot, Global Community Director w CD Projekt RED, ogłosił, że już wystartowała możliwość wstępnego pobierania Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na sprzętach Sony oraz Microsoftu.

Dowiedzieliśmy się również, ile miejsca na dyskach trzeba przeznaczyć na dodatek zmierzający na PS5, Xboksy Series X|S i PC – dodatkowa opowieść zajmie od 24 (w przypadku wersji na komputery osobiste) do 38 GB (edycja na konsole Microsoftu).

Przed jutrzejszą premierą, oto rozmiary plików do pobrania dla Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na każdą platformę:

  • PS5: 33 GB,
  • Xbox Series X/S: około 38 GB,
  • PC: 24 GB.

Jednocześnie studio przekazało wiadomość istotną dla użytkowników PlayStation 5, którzy zdecydowali się na zakup pakietu z wersją podstawową gry:

Ważna informacja dla graczy korzystających z PlayStation 5 - Jeśli zakupiliście zestaw Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty, aby pobrać Phantom Liberty, pobierzcie go z PlayStation Store, naciskając "pobierz" po premierze gry o północy czasu lokalnego. Przepraszamy za brak pre-loadu.

Bonus przedpremierowy Quadra może początkowo nie być dostępny na PlayStation. Może to w szczególności dotyczyć regionów, w których gra zostanie wydana jako pierwsza ze względu na ich strefy czasowe. Pracujemy nad tym, aby gracze otrzymali swój bonus tak szybko, jak to możliwe!

Planujecie ogrywać Widmo Wolności? Pierwsze recenzje pozycji zwiastowały solidne, wizualnie dopracowane doświadczenie, rozbudowujące świat oraz fabułę, które wprowadza „nowe zasady gry”, lecz nie jest pozbawione pewnych niedociągnięć. Zachęcamy do sprawdzenia naszej opinii.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: Twitter/X: Marcin360

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper