Assassin's Creed Nexus VR na zwiastunie z rozgrywką. Znamy datę premiery

Gry
653V
Assassin's Creed Nexus VR
Iza Łęcka | 22.09.2023, 13:49

Assassin’s Creed Mirage nie będzie jedyną grą z popularnego uniwersum zmierzającą na rynek w 2023 roku. Ubisoft zaprezentował fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Nexus VR i potwierdził datę premiery. Gra jednak trafi wyłącznie na jedną platformę.

Uroki wirtualnej rzeczywistości wciąż nie zostały docenione przez bardzo szeroką publikę, mimo tego deweloperzy i wydawcy systematycznie zajmują się projektami przeznaczonymi na platformę. Świat skrytobójców również nie omija tej platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin’s Creed Nexus VR zadebiutuje wyłącznie na Meta Quest i jak na razie nie zapowiedziano, czy produkcja kiedykolwiek będzie dostępna na innych urządzeniach VR – nie ulega wątpliwości, że wielu użytkowników PlayStation VR2 zainteresowałoby się tytułem.

Premierę Assassin’s Creed Nexus VR ustalono na 16 listopada, a najnowszy zwiastun wprowadza do rozgrywki mające miejsce w różnych epokach historycznych. Jest to pierwsza przygoda w serii, która nie tylko pozwoli doświadczyć gry w wirtualnej rzeczywistości, a jednocześnie posiada aż trzech bohaterów.

Podczas rozgrywki wcielimy się w Ezio (Assassin's Creed II), Connora (Assassin's Creed 3) i Kassandrę (Assassin's Creed Odyssey).

Entuzjaści VR nie powinni rezygnować z produkcji, która odznacza się całkiem intrygującym gameplayem, w którym nie zabraknie elementów parkouru, przemieszczania się po wysokich zabudowaniach miasta i bezpośredniej walki. Aktualnie jest to jednak interesująca propozycja dla klientów Mety.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper