Dying Light 2 z mnóstwem nowości. Techland szykuje graczy na jesień i zimę w Villedor

Gry
1243V
Dying Light 2 Stay Human
Wojciech Gruszczyk | 21.09.2023, 14:43

W ostatnim czasie społeczność Dying Light 2 narzekała na nowy system mikrotransakcji wprowadzony do gry, ale Techland wciąż chce naprawić swój błąd i jednocześnie przygotowuje dla graczy kolejne nowości. Firma przedstawiła plany na jesień i zimę.

Techland jeszcze przed premierą Dying Light 2 zapowiedział, że chce rozwijać grę przez kilka najbliższych lat i produkcja ma systematycznie otrzymywać nową zawartość. Dzisiaj poznaliśmy wstępne plany na najbliższe miesiące – gracze mają sprawdzić sporo zupełnie świeżej i różnorodnej zawartości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wśród nowości pojawią się nie tylko zwykłe skórki lub kolejne bronie, deweloperzy rozwijają nowe misje, aktywności oraz nawet tryb zatytułowany „Atak na wieżę” – ten kooperacyjny wariant rozgrywki pojawi się w grze ze względu na reakcje społeczności, która chce, by deweloperzy zaoferowali raidy w postaci dungeonów.

To jednak nie koniec, ponieważ Dying Light 2 doczeka się również kolejnego przeciwnika oraz wcześniej niedostępnych mechanik.

Studio rozwija czat tekstowy, nowy poziom trudności (koszmar), jeszcze większą opcję personalizacji broni, finishery czy też nawet funkcję wyłączenia lub włączenia efektu poświaty. W grze nie zabraknie także wydarzeń – gracze mogą liczyć na crossovery z Vampire: The Masquerade oraz For Honor.

undefined

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Informacja prasowa - Bettergamingagency

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper