Xbox na Tokyo Game Show 2023. Oglądajcie z nami konferencję

Gry
1584V
Xbox na Tokyo Game Show 2023
Iza Łęcka | 21.09.2023, 10:21

Microsoft nie odpuścił sobie wydarzenia w Japonii, w trakcie którego pragnie podzielić się materiałami z kolejnych gier. Przedsiębiorstwo ponownie skoncentruje się na projektach opracowywanych przez deweloperów z Azji, z których część zapewne wzmocni katalog Xbox Game Pass.

W zeszłym roku na konferencji giganta z Redmond zorganizowanej z okazji Tokyo Game Show zobaczyliśmy między innymi Wo Long: Fallen Dynasty, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, Assassin's Creed Odyssey, Deathloop, Danganronpa V3, Exoprimal, Guilty Gear Strive i Blazblue: Cross Tag Battle. Producent Xboksów ogłosił udostępnienie wielu produkcji w Xbox Game Pass, a część z nich trafiła do biblioteki usługi już w trakcie wystąpienia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niezwykle podobnie może wyglądać dzisiejsza impreza. O godzinie 11:00 rozpocznie się prezentacja Microsoftu na tegorocznym Tokyo Game Show – wydarzenie będzie trwać dokładnie 41 minut, czyli amerykańskie przedsiębiorstwo będzie miało sporo czasu, by podzielić się interesującymi komunikatami.

Jak na razie nie wiemy, na co dokładnie powinniśmy liczyć, jednak subskrybenci Xbox Game Pass oraz sympatycy azjatyckich tytułów powinni szykować się na obiecujące nowości.

Producent Xboksów od dłuższego czasu dąży do polepszenia swojej sytuacji w Japonii, nie zapominając o dostarczaniu kolejnych produkcji deweloperów z Kraju Kwitnącej Wiśni na Xboksach oraz w Xbox Game Pass. Niebawem przekonamy się, co tym razem przygotował.

Źródło: Xbox

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper