Spider-Man 2 w złocie! Ekskluzywna gra z PS5 gotowa na premierę

Gry
2075V
Spider-Man 2 w złocie
Wojciech Gruszczyk | 20.09, 17:36

Insomniac Games właśnie potwierdziło znakomitą wiadomość dla fanów Petera Parkera i Milesa Moralesa. Spider-Man 2 jest gotowy na premierę i gracze mogą szykować wolny czas na drugą połowę przyszłego miesiąca. Przygoda będzie dostępna wyłącznie na PS5.

Na taką informację czekało wielu posiadaczy PlayStation 5. Insomniac Games właśnie opublikowało wiadomość, w której deweloperzy potwierdzili zakończenie prac nad przygodą. Zespół osiągnął złoty status, gra może trafić do tłoczni, by 20 października wylądować w rękach graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Firma nie zdecydowała się na prostą grafikę ogłaszającą finalizację projektu – studio odpowiedzialne za przygody Spider-Manów opublikowało materiał wideo, na którym widzimy kilku aktorów. 

MAMY ZŁOTO! Cieszymy się, że możemy podzielić się tą wiadomością przed premierą #SpiderMan2PS5 20 października 2023 roku i kilkoma słowami od obsady gry! #BeGreaterTogether

Zachęcam do zobaczenia powyższego filmu z jednego powodu – Tony Todd znany z serii „Candynam” wcieli się w Venoma i aktor potrafi w przyjemny sposób zachęcić do przygody. Spider-Man 2 trafi do graczy zarówno 30 dni.

Spider-Man 2 to kolejna duża produkcja z 2023 roku, która będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5. Sony zadbało o kilka głośnych tytułów, jednak bez wątpienia to przygoda Insomniac Games może osiągnąć największy sukces. Poprzednie gry z tego uniwersum cieszyły się gigantycznym zainteresowaniem.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insomniac Games

Komentarze (167)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper