Forza Motorsport już gotowa do pobrania. Gra zdumiewa sporym rozmiarem

Gry
4334V
Forza Motorsport
Iza Łęcka | 20.09, 11:56

Na 20 dni przed premierą Turn 10 Studios uruchomiło wstępne pobieranie najnowszej części popularnych wyścigów. Gracze powinni przygotować się do startu produkcji, gdyż konieczne będzie ściągnięcie całkiem pokaźnego pakietu plików.

Forza Motorsport będzie następnym oczekiwanym projektem 2023 roku stworzonym przez zespół Xboksa. Sympatycy gatunku muszą zwolnić sporo miejsca na dyskach Xboksów Series X|S oraz komputerów osobistych, bowiem w zależności od urządzenia trzeba pobrać ponad 118 GB danych.

Dalsza część tekstu pod wideo

(FYI) Forza Motorsport jest już dostępna do wstępnego pobrania na Xbox Series X|S i PC

Rozmiar:
Xbox Series X - 132,1 GB
PC - 118,9 GB

Wskazane dane robią wrażenie – musimy pamiętać, że najnowsza Forza to symulacyjna odsłona, w której przetestujemy swoje możliwości na wybranych torach. Podczas ogrywania tegorocznej produkcji nie otrzymamy dostępu do dużego, otwartego świata, za to będziemy się mierzyć z konkurentami na dwudziestu całkowicie przerobionych trasach.

Turn 10 Studios zajęło się pełnym przebudowaniem i rozbudowaniem gry w porównaniu z wcześniejszymi tytułami. Forza Motorsport wykorzystuje szereg najnowszych technologii, które wpłyną na odczuwanie różnic w trakcie rywalizacji – studio dopracowało gameplay, by gracze mogli uczestniczyć w satysfakcjonującym doświadczeniu.

Forza Motorsport jest kolejną pozycją, która nie tylko zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych, lecz od premiery będzie dostępna w usługach Microsoftu (Xbox Game Pass i PC Game Pass).

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper