Red Dead Redemption 2 w wersji dla PS5 i XSX|S trafi na rynek? Gra może trafić do Xbox Game Pass

Gry
2452V
Red Dead Redemption 2
Wojciech Gruszczyk | 19.09.2023, 13:57

Od samego rana przedstawiamy kolejne przecieki dotyczące działań i planów Microsoftu. Gigant z Redmond chciał załatać swoje problemy w harmonogramie, by wrzucić do katalogu Xbox Game Pass kilka ciekawych gier – firma rozważała natywne wydanie Red Dead Redemption dla aktualnej generacji i Dying Light 2.

Ostatnie dokumenty z batalii sądowej Microsoftu z Federalną Komisją Handlu przynoszą nam kolejne interesujące szczegóły. Phil Spencer ze swoim zespołem próbowali załatać dziurę w harmonogramie premier, która została spowodowana przesunięciem debiutu Starfielda i korporacja rozważała umieszczenie w Xbox Game Pass kilku znanych gier.

Dalsza część tekstu pod wideo

Microsoft brał pod uwagę wrzucenie do katalogu LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów (jak wiadomo tytuł faktycznie trafił do biblioteki), Dying Light 2, ale także Red Dead Redemption 2.

W dokumencie pojawia się informacja, według której RDR 2 ma otrzymać natywne wydanie na konsole 9. generacji, czyli PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Jak wiadomo taka edycja nadal nie została zapowiedziana i nie trafiła na rynek, więc bardzo możliwe, że Rockstar potrzebowało więcej czasu na dopracowanie gry.

(Wyciekło) Red Dead Redemption 2 natywna wersja Xbox Series X|S i PS5

Jak wiadomo Take-Two i Rockstar zaoferowali kilka tygodni temu remaster Red Dead Redemption, więc bardzo możliwe, że kolejnym projektem wydawcy oraz deweloperów jest właśnie natywne wydanie Red Dead Redemption 2 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper