PS Plus Premium pozwala sprawdzić za darmo jedną z najlepszych gier w historii. Wiedźmin 3 dostępny dla graczy

Gry
3232V
PS PLUS NOWY
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 18:25

CD Projekt RED zachęca klientów PS Plus Premium do wypróbowania wielkiej przygody Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dwoma dodatkami trafił do specjalnej oferty Sony. Gracze w tym wypadku otrzymali trochę czasu, by zapoznać się z grą.

Sony często zachęca graczy do sprawdzenia różnorodnych gier przez specjalne wersje demonstracyjne dostępne wyłącznie dla klientów PlayStation Plus Premium, ale często oferta nie jest w pełni satysfakcjonująca – czasami gracze mogą grać w produkcję przez zaledwie godzinę i w tym czasie nie mogą nawet dojść do konkretnej rozgrywki.

W przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon sytuacja wygląda inaczej, ale nie jest to specjalnie zaskakujące... CD Projekt RED potwierdził, że klienci Sony mogą zapoznać się z pełną wersją gry, ale oferta jest limitowana – zabawa zostanie zakończona po czterech godzinach.

Wiedźmini przechodzą Próbę Traw, a gracze przechodzą... darmowe próby! Każdy subskrybent PlayStation Plus Premium może teraz wypróbować grę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna na platformie @PlayStation 5 przez cztery godziny! Wersja próbna będzie dostępna do 29 października.

Jak wiadomo poznanie głównego wątku z Wiedźmina 3: Dziki Gon zajmuje ponad 50 godzin, a dodatkowo gracze w rozbudowanym wydaniu mogą również zapoznać się z dwoma dodatkami, które rozszerzają historię o kolejne 25 godzin.

We wspomniane 4 godziny można ocenić, czy warto zainteresować się przygodą... choć trzeba mieć świadomość, że Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawił się już na wielu różnorodnych promocjach.

Źródło: witchergame

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper