Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2014 20:26
Ubisoft odświeży Heroes of Might & Magic III - gra w wersji HD zadebiutuje w styczniu
3489V

Ubisoft odświeży Heroes of Might & Magic III - gra w wersji HD zadebiutuje w styczniu

Heroes of Might & Magic to niezwykła seria, która od lat daje mnóstwo radości. Według opinii wielu graczy najlepszą odsłoną jest kultowa trójka i pewnie wielu fanów uniwersum ucieszy się z najnowszej informacji – Ubisoft postanowił odświeżyć tę produkcję! Nowa wersja gry trafi na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne w styczniu 2015 roku.

Heroes of Might & Magic III HD zadebiutuje 29 stycznia 2015 roku. Gra otrzyma poprawioną oprawę graficzną oraz zupełnie nowy tryb sieciowy.

Twórcy nie chcą zmieniać za wiele, aby pozostawić "ducha" pozycji – prace nad poprawieniem oprawy wizualnej zajęły ponad 35000 godzin i w tym czasie deweloperzy poprawili ponad 25000 elementów. Przebieg prac możecie zaobserwować na poniższym materiale oraz w naszej galerii.

Twórcy ze studia DotEmu poinformowali, że produkcja zaoferuje całkowitą zawartość oryginału, a zainteresowani miłośnicy ponownie stworzą najróżniejsze mapy w edytorze (wyłącznie w wersji na PC-ty).

Aktualnie nie poznaliśmy ceny wersji HD. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz urządzeniach z systemem iOS i Android. 

Tagi: heroes of might & magic iii heroes of might & magic iii hd Ubisoft zapowiedz