Mortal Kombat 1 z kolejnymi wojownikami? Twórcy mogą sięgnąć po świetną postać

Gry
2557V
Mortal Kombat 1
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 20:30

Już w tym tygodniu wszyscy zainteresowani gracze będą mogli sprawdzić Mortal Kombat 1. Gra NetherRealm Studios będzie dostępna na łącznie czterech platformach, ale zainteresowani mogą mieć pewność, że deweloperzy mają duże plany dotyczące rozwoju produkcji.

Już kilka tygodni temu NetherRealm Studios zapowiedziało pierwszy Kombat Pack, który zaoferuje graczom dostęp do sześciu nowych postaci – w grze pojawi się trzech wojowników związanych z marką Mortal Kombat (Ermac, Quan Chi, Takeda Takahashi) oraz trójka gości (Homelander, Peacemaker, Omni-Man).

Możemy jednak śmiało podejrzewać, że deweloperzy szykują kolejne postacie, ponieważ w plikach gry znalazły się odwołania do następnych fighterów.

Jade, Cassie Cage, Kung Jin, Cyrax, Sektor, Noob Saibot, Frost, Ghostface oraz Conan the Barbarian – wzmianki o tych postaciach pojawiły się w kodzie produkcji. TheThiny (osoba, która odnalazła informacje o wojownikach) dodała, że to „wstępne” spojrzenie na grę i zestaw bohaterów, do których znaleziono pewne dowody.

Warto zauważyć, że już wcześniej deweloperzy serii Mortal Kombat sięgali po postacie ze znanych horrorów, więc antagonista serii „Krzyk” naprawdę pasuje do tego zestawienia.

TheThiny sugeruje nawet, że Sektor miałby pojawić się w fabularnym DLC, w którym klan Lin Kuei będzie skupiony na cyborgach.

Trudno jednak powiedzieć, kiedy wojownicy trafią do gry, ale Jez Corden z Windows Central, który jako pierwszy zwiastował dorzucenie do produkcji Peacemakera, wspominał także o Konanie Barbarzyńcy... i faktycznie wzmianka o tej postaci pojawiła się w kodzie Mortal Kombat 1.

Źródło: twistedvoxel

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper