Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2014 19:55
Battlefield 4 otrzyma kolejne dodatki - twórcy czekają na nasze opinie
1332V

Battlefield 4 otrzyma kolejne dodatki - twórcy czekają na nasze opinie

DICE zapowiadało, że Ostateczna Rozgrywka będzie finalnym rozszerzeniem, który trafi do Battlefield 4. Jak widać te plany to przeszłość, ponieważ twórcy poinformowali, że przygotowują kolejne DLC do produkcji. 

Od kilku tygodni pojawiały się mniejsze lub większe plotki, według których Szwedzi nie zakończyli prac nad czwartą odsłoną Battlefielda. Produkcja dopiero od niedawna działa poprawnie, więc najwidoczniej jest to dobry powód, aby zaoferować graczom kolejne rozszerzenia.

Na stronie produkcji otrzymaliśmy informację, że Ostateczna Rozgrywka nie jest ostatnim DLC do pozycji, jednak twórcy proszą graczy o pomoc. Zainteresowani mogą zagłosować w ankiecie i wybrać mapy, które powinny trafić do Battlefield 4.

Nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów, ale możemy domniemać, że w jednym z dodatków trafimy na żywe trupy – ostatni post na Facebooku gry nabiera dzisiaj nowego znaczenia.

Znajdą się na naszej stronie zainteresowani kolejną zawartością do dzieła DICE? To zapraszamy do wspomnianej ankiety (klik).

W przeciągu najbliższych kilku tygodni na pewno poznamy wszystkie informacje i jednocześnie rozpiskę nadciągających rozszerzeń. 

Źródło: http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/battlefield-4-and-the-road-ahead/

Tagi: battlefield 4 DICE dlc dodatek Electronic Arts rozszerzenie