Tomb Raider I-III Remastered na porównaniu. Pakiet gier zaoferuje satysfakcjonującą jakość?

Gry
5818V
Tomb Raider I-III Remastered
Iza Łęcka | 18.09, 09:47

Na początku przyszłego roku zadebiutuje odświeżona kolekcja trzech produkcji z serii Tomb Raider. Lara Croft powróci dzięki studiu Aspyr, które współpracuje z Crystal Dynamics, by zaoferować jak najlepsze wydanie klasycznych przygód poszukiwaczki skarbów.

W połowie lutego na rynku ponownie zawita jedna z najbardziej kultowych bohaterek branży gier. Zespół odpowiedzialny za remaster opublikował kolejną partię screenów, na podstawie których został opracowany nowy materiał wideo. Ujęcia dobitnie pokazują zakres zmian zrealizowanych przez studio.

W pakiecie Tomb Raider I-III Remastered uwzględniono Tomb Raider I z The Unfinished Business Expansion, Tomb Raider II z The Gold Mask Expansion oraz Tomb Raider III z The Lost Artifact Expansion – deweloperzy zadbali o dostarczenie pełnej zawartości. Doświadczeni gracze, którzy mieli już okazję poznać poszczególne części w klasycznym wydaniu, w trakcie rozgrywki będą mogli śmiało przełączyć się pomiędzy oryginalną i odświeżoną oprawą.

Aspyr nie zapewni projektu przebudowanego całkowicie od podstaw, lecz już poniższe sceny wskazują, że studio podjęło się odświeżenia wyglądu głównej bohaterki, jednocześnie zajmując się poprawkami w świecie gry – w teksturach poszczególnych lokacji, otoczenia, wprowadziło również zmiany w wyglądzie przeciwników i oświetleniu.

Tomb Raider I-III Remastered możecie aktualnie kupić za około 120 zł (wersja cyfrowa), co powinno skłonić niektórych klientów do sięgnięcia po zestaw.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (119)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper