Tomb Raider I-III Remastered na nowych ujęciach pokazujących skalę odświeżenia. Znamy cenę gier

Gry
3356V
Tomb Raider I-III Remastered
Iza Łęcka | 15.09.2023, 09:52

Wczorajszy Nintendo Direct przyniósł zapowiedź trzech odświeżonych przygód Lary Croft. Pakiet produkcji trafi na wszystkie współczesne platformy, a dzięki udostępnieniu oferty w sklepach możemy zapoznać się z nowymi szczegółami kolekcji.

Po latach od pierwszych plotek gracze mogą szykować się na powrót klasycznych odsłon nieustraszonej archeolożki i poszukiwaczki przygód. Za produkcję odpowiada nie tylko Crystal Dynamics, które zapewne czuwa nad właściwą realizacją projektów, lecz również studio Aspyr – ekipa, która odświeża kolejne gry z serii Star Wars.

Dalsza część tekstu pod wideo

Premiera Tomb Raider I-III Remastered odbędzie się dopiero za 5 miesięcy (14.02), jednakże chętni klienci mogą już złożyć zamówienia przedpremierowe – obecnie pakiet jest dostępny za 120,60 zł (promocja ze 134 zł) na PlayStation Store, na Steam został wyceniony na 125,09 zł (również po obniżce), natomiast użytkownicy Xboksów kupią pozycję za 137,49 zł.

Tomb Raider I-III Remastered będzie zawierać trzy gry z trzema dodatkami – autorzy wspominają o tajnych poziomach:

Zagraj w trzy oryginalne przygody Tomb Raider: Kolekcja ta pozwala po raz pierwszy doświadczyć pełni wrażeń, grając w pełną serię ze wszystkimi rozszerzeniami i tajnymi poziomami na współczesnych platformach.

Tytuły gier w zestawie

Tomb Raider I + The Unfinished Business Expansion

Tomb Raider II + The Gold Mask Expansion

Tomb Raider III + The Lost Artifact Expansion

W cyfrowych sklepach zamieszczono nowe screeny z Tomb Raider I-III Remastered, które pokazują jakość odświeżenia – twórcy najwyraźniej skupili się na poprawieniu prezentacji głównej bohaterki, ale na pierwszy rzut oka niektóre elementy otoczenia nie prezentują się tak obiecująco. Zwróćcie uwagę na wilka ;) Jednocześnie deweloperzy uwzględnili możliwość poznania przygód Lary w całkowicie oryginalnej wersji.

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #1

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #2

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #3

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #4

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #5

Tomb Raider I-III Remastered - screeny #6

Źródło: PlayStation Store / Steam

Komentarze (161)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper