Netflix przejmuje kolejny świetny serial HBO. Widzowie od razu zobaczą 80 odcinków

Filmy/seriale
44474V
Netflix logo
Wojciech Gruszczyk | 14.09, 20:37

Warner Bros. Discovery wciąż szuka oszczędności, więc korporacja oferuje następne seriale konkurencji. Netflix zgarnął już między innymi „Kompanię Braci” oraz „Pacyfik”, a teraz widzowie mogą szykować się na „Czystą krew”. 

1 października odbędzie się premiera kolejnego hitu HBO na platformie Netflix. Według udostępnionych informacji – Warner Bros. Discovery sprzedało „Czystą Krew” („True Blood”) streamingowemu gigantowi. 

Dalsza część tekstu pod wideo

„Czysta krew” ma już swoje lata, ponieważ początek serialu zadebiutował w 2008 roku i choć opinie na temat poszczególnych sezonów były dość mieszane, to jednak ostatecznie produkcja cieszy się wielką popularnością, a nawet zebrała wielu fanów, którzy mają nadzieję, że kiedyś doczekamy się rozwoju małego uniwersum.

Netflix na początku przyszłego miesiąca powinien zaoferować widzom wszystkie sezony opowieści, więc widzowie otrzymają dostęp do 80 epizodów.

Za historię „Czystej Krwi” odpowiadał Alan Ball, który pracował także przy „Sześć stóp pod ziemią” czy też wyreżyserował „Nic świętego”. Największym sukcesem scenarzysty jest Oscar za „American Beauty”.

Jak widać Warner Bros. Discovery oferuje konkurencji zróżnicowane produkcje i korporacja nie zapewnia wyłącznie mniejszych projektów. Widzowie mogą liczyć na głośne i docenione seriale. 

Źródło: Upflix

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper