Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.12.2014 09:32
Dzisiaj otrzymamy patch do Dragon Age: Inkwizycja; BioWare obiecuje darmowe dodatki
1529V

Dzisiaj otrzymamy patch do Dragon Age: Inkwizycja; BioWare obiecuje darmowe dodatki

Wiemy już, że Dragon Age: Inkwizycja zostało najlepszą grą roku, wg jury zgromadzonego na The Game Awards 2014. Nawet najlepszym zdarzają się jednak potknięcia. Na szczęście bugi zostaną dzisiaj poprawione poprzez patch.

Pierwszą łatkę do Dragon Age: Inkwizycja instalowaliśmy w momencie premiery gry. Teraz pora na drugi, znacznie ważniejszy patch. Aktualizacja ma zostać udostępniona dzisiaj na wszystkich platformach, oprócz Xbox One. BioWare napisało, że stara się opublikować patcha na XONE jak najszybciej. Nie podano niestety daty premiery łatki w tej wersji.

Poniżej znajdziecie listę poprawek, wprowadzanych przez nowy patch:

- Poprawa stabilności gry (zawieszanie gry/konsoli, glitche audio i poprawa ogólnej stabilności).

- Poprawa gameplayu (konwersacje, questy, stany questów, interfejs, kamera, sterowanie, wyszukiwanie ścieżek przez wrogów/sojuszników, poszukiwanie przedmiotów)

- Poprawa Multiplayera (poprawienie animacji, bugów, raportowania statystyk oraz ogólnej stabilności).

- PC (poprawki do sterowania i interfejsu, poprawa płynności działania gry oraz glitchy graficznych).Kanadyjczycy zapowiedzieli, że będą kontynuować pracę nad ulepszaniem Inkwizycji. Deweloperzy zwiększą m.in. częstotliwość pogaduszek w drużynie (w trakcie eksploracji).

Co ciekawe - BioWare będzie też nam serwować atrakcje i zawartość, która nie została dopracowana na czas premiery. Taka zawartość zostanie opublikowana za darmo.

Tagi: aktualizacja bioware dragon age: inkwizycja patch