Twórcy Spider-Man 2 kończą pracę i płynnie przechodzą do Wolverine'a. To kolejna duża gra Insomniac Games

Gry
2462V
Marvel's Wolverine
Iza Łęcka | 13.09.2023, 07:00

Deweloperzy jednego z najbardziej płodnych zespołów PlayStation nie mogą liczyć na odpoczynek. Zespół odpowiedzialny za Spider-Mana 2 finalizuje prace, a część ekipy płynnie przechodzi do nowego projektu – Wolverine nie może czekać.

Wolverine został oficjalnie zaprezentowany w 2021 roku, jednakże we wskazanym czasie mogliśmy liczyć wyłącznie na teaser. Bardziej rozbudowane materiały z gry powinny ujrzeć światło dzienne najwcześniej pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku, bowiem obecnie Insomniac Games oraz Sony koncentrują się na promocji przygody Petera Parkera oraz Milesa Moralesa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tommy Mann, starszy animator przerywników filmowych, ujawnił, czym będzie obecnie zajmował się w Insomniac Games – deweloper nie jest już potrzebny przy produkcji Spider-Mana 2, gdzie zakończył realizację wyznaczonych zadań, zatem płynnie przechodzi do Wolverine'a.

Nie mogę się doczekać, aż ludzie zagrają w #SpiderMan2PS5. Praca nad tą grą z tak wieloma niesamowitymi ludźmi była świetną zabawą. Dziś jednak mogę zacząć coś nowego. #WolverinePS5

Wpis sugeruje, jak sprawnie działa wielka maszyna Sony pod postacią Insomniac Games. Studio jednocześnie rozwija nawet trzy duże gry z segmentu AAA, dlatego też gdy tylko specjalista wykona pracę przy jednym projekcie, może przystąpić do następnego przedsięwzięcia.

Warto przypomnieć, że według jednej z plotek Wolverine mógłby zadebiutować na rynku już w 2024 roku. Tym samym po raz kolejny możemy być świadkami sytuacji, w której ekipa rok po roku zapewni dwie ekskluzywne gry na PlayStation 5.

Źródło: Twitter/X: Tommy Mann

Komentarze (85)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper