Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 22:40
Wolverine na PlayStation Showcase!
4493V

Wolverine na PlayStation Showcase? Sony wyciągnęło asa z rękawa!

Sony za sprawą pracy Insomniac Games chętnie rozwija markę Spider-Man, ale jak widać Japończycy postanowili przypomnieć graczom o kolejnym superbohaterze. Wolverine powraca i pojawił się na PlayStation Showcase.

Na PlayStation Showcase nie mogło zabraknąć zapowiedzi z segmentu AAA, jednak pewnie tylko nieliczni mogli spodziewać się wizyty Logana na imprezie Sony. Japończycy otrzymali możliwość zaprezentowania nowej gry, która bez wątpienia zainteresuje bardzo szeroką publikę, ponieważ X-Men Origins: Wolverine to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier z serii o mutantach. Za tytuł z 2009 roku odpowiadało Raven Software i bez wątpienia produkcja oferowała gigantyczną grywalność... Choć tytuł zebrał oceny na poziomie 75-77%.

Wolverine na PlayStation Showcase!

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Wolverine powraca! Nie będzie to jednak remake czy też odświeżona odsłona. Insomniac Games pracuje nad zupełnie nową przygodą... Szykuje się krwawa przyjemność dla fanów tego mutanta.

Zabrakło tutaj wielu (oczekiwanych!) konkretów, ale warto zauważyć, że produkcja jest rozwijana przez wewnętrzne studio Sony i jest „tworzona dla PlayStation 5”. Insomniac Games na pewno wykorzysta potencjał aktualnej generacji.

 

Tagi: PlayStation PlayStation 4 PlayStation 5 PlayStation Showcase PS4 ps5 Wolverine