Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 13:26
Wiedźmin 3: Dziki Gon pokazuje pazur na nowych screenach
2801V

Wiedźmin 3: Dziki Gon pokazuje pazur na nowych screenach

Najnowszy zwiastun Wiedźmin 3: Dziki Gon podzielił Sieć. Niektórzy zachwycili się realizacją, inni dostrzegają gorszą grafikę, jednak nie możemy zapomnieć, że to tylko i wyłącznie trailer. Na ostateczne oceny przyjdzie czas w lutym, a teraz możemy rozkoszować oczy kilkoma screenami w wysokiej rozdzielczości. 

CD Projekt RED przygotowuje wielkie dzieło. Wiedźminem zachwyceni są gracze oraz dziennikarze z całego świata. Rodzima produkcja kolejny raz została okrzyknięta najbardziej wyczekiwaną produkcją 2015 roku.

Dzisiejsze zrzuty ekranu pochodzą z ostatniego zwiastuna – możecie tutaj zobaczyć walczącego Geralta, przeciwników głównego bohatera oraz oczywiście piękne panie. Miłośnicy sagi Sapkowskiego na pewno nie mogą się doczekać tej pozycji, ponieważ podczas The Game Awards otrzymaliśmy informację, że w grze pokierujemy jeszcze jedną osobą. Bardzo możliwe, że gracze będą mogli wcielić się w właśnie Yennefer lub Ciri.

Screeny w wysokiej rozdzielczości znajdziecie w naszej galerii. Natomiast wspomniany we wstępie trailer znajduje się tutaj.

Jeśli macie ochotę – klikając w ten odnośnik – pobierzecie materiał na dysk. 

Tagi: CD Projekt RED galeria screeny Wiedźmin 3: Dziki Gon