Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2014 12:02
Gracze zachwyceni Uncharted 4 - deweloperzy odpowiadają na pochwały
2515V

Gracze zachwyceni Uncharted 4 - deweloperzy odpowiadają na pochwały

W trakcie konferencji PlayStation Experience nie zabrakło konkretnego gameplayu z Uncharted 4: A Thief's End. Materiał podgrzał do czerwoności fanów przygód Drake'a. A co na to sami deweloperzy?

Pochwały na temat pracy Naughty Dog napływają praktycznie z każdego zakątka globu. Gracze zachwycili się grafiką zaprezentowaną w Uncharted 4: A Thief's End. Neil Druckamnn, szef całego przedsięwzięcia, podkreślił na swoim profilu Twitter, że jest dumny z pracy swojego zespołu. Designer gameplayu Brucel Straley z kolei napisał, że to co zobaczyliśmy to tylko "czubek góry lodowej". Straley snuje też w innym wpisie wizję świata, w którym połączone są motywy stealth z The Last of Us ze wspinaniem w stylu Nathana Drake'a. Wygląda zatem na to, że Uncharted 4 będzie stawiać zdecydowanie mocniej na motywy skradankowe.

 

Jeden z grafików w Naughty Dog podkreślił, że twórcy tekstur nie posiłkowali się w swojej pracy zdjęciami, tylko "malowali ręcznie wszystkie tekstury w demie Uncharted 4 od zera".

Programista Drew Thaler wypowiedział się na Twitterze na temat małego błędu, który wystąpił w demie Uncharted 4 (wypadnięcie z siatki geometrycznej poziomu). Drew Thaler podkreślił, że ten motyw jest dowodem, że tytuł działał na PS4, bez żadnych trików. I że nie będzie żadnych loadingów przed respawnem.

Tagi: Naughty Dog playstation experience uncharted 4