Spider-Man 2 ma być najlepszą grą Insomniac. Deweloper „nie jest pewien, czy świat jest gotowy” na grę z PS5

Gry
4319V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 11.09.2023, 15:29

Jeszcze w 2023 roku będziemy świadkami kolejnej dużej produkcji dostępnej wyłącznie na PlayStation 5. Insomniac Games kończy prace nad przygodą Spider-Manów i na temat gry wypowiedział się Jeremie Villot – deweloper nie jest pewien, czy jesteśmy gotowi na tę opowieść.

Reżyser dźwięku z PlayStation Studios ma okazję współpracować z Insomniac Games, by dopieścić grę zmierzającą na PlayStation 5. Jeremie Villot opublikował wiadomość na serwisie Linkedin, w której przedstawiciel Sony zaznacza ważny szczegół – Spider-Man 2 może być najlepszą grą w historii Insomniac Games.

Dalsza część tekstu pod wideo

Chciałbym tylko poświęcić chwilę, aby pochwalić niesamowity zespół audio w Insomniac - tak wspaniałą i utalentowaną grupę ludzi, z którymi mogę pracować. Nie jestem pewien, czy świat jest do końca gotowy na to, co zamierzają na nim wydać - to oszałamiające i moim skromnym zdaniem ich najlepsza jak dotąd praca. Powodzenia w dotarciu do mety.

Są to wymowne słowa, ponieważ musimy pamiętać, że dotychczas Insomniac Games oferowało graczom znakomite przygody – Spider-Man z poprzedniej generacji czy też ostatni Ratchet & Clank: Rift Apart zostały docenione przez wielu posiadaczy PS5 i PS4.

Jeremie Villot użył słów, które powinny szczególnie dobrze kojarzyć się fanom PlayStation. Twórcy z Naughty Dog wspominali, że świat nie jest gotowy na The Last of Us Part II i jak wiadomo wielu fanów gry zachwycało się brutalną rozgrywką czy też zaskakującą historią.

Spider-Man 2 zadebiutuje za 39 dni i produkcja będzie dostępna od premiery wyłącznie na PlayStation 5.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Wccftech

Komentarze (175)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper