PS5 z „naprawionymi” panelami ze Spider-Mana. Zewnętrzna firma „ulepsza” projekt Sony

Gry
1752V
PS5 - Arachnoplates
Wojciech Gruszczyk | 11.09.2023, 15:00

Pierwsi gracze mogli już upiększyć swoje PlayStation 5 za pomocą oficjalnych paneli z nadciągającego Spider-Mana 2, ale firma dbrand postanowiła ulepszyć projekt. Na rynku pojawił się Arachnoplates, który ma trafić w gust wiernych fanów Człowieka Pająka.

Sony przygotowało panele do PS5 oraz DualSense na premierę Spider-Mana 2. Nie wszystkim graczom spodobał się dość skromny motyw, który wylądował na plastikowym elemencie konsoli i kontrolerze. 

Dalsza część tekstu pod wideo

dbrand, firma specjalizująca się w między innymi opracowywaniu paneli do PlayStation 5, zapytała graczy, czy ma „naprawić” projekt Sony i ze względu na wiele pozytywnych opinii, producent przedstawił swoją propozycję.

Naprawiliśmy to.

http://arachnoplates.com

Arachnoplates wykorzystuje koncepcję mniejszych paneli, które nie są tak duże jak oryginalne od Sony i ponownie projektanci postawili na dodatkowy otwór – jego zadaniem jest dbanie o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Na witrynie dbrand pojawia się wiadomość, według której projekt powstał, ponieważ „producent popularnej konsoli nie wyprodukował wystarczającej liczby paneli bocznych na podstawie licencji” i z tego powodu gracze mogą już zamówić nowe elementy. 

Arachnoplates w najtańszej wersji dla konsoli z napędem wyceniono na 64,98 dolarów, ale warto podkreślić, że wysyłka nastąpi dopiero 20 października.

PS5 - Spider-Man 2 - Arachnoplates #1

PS5 - Spider-Man 2 - Arachnoplates #2

PS5 - Spider-Man 2 - Arachnoplates #3

PS5 - Spider-Man 2 - Arachnoplates #4

PS5 - Spider-Man 2 - Arachnoplates #5

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper