The Last of Us Halloween Horror Nights na materiale wideo. Zobaczcie atrakcję dla fanów TLOU

Gry
2105V
The Last of Us Halloween Horror Nights
Iza Łęcka | 11.09, 10:54

Entuzjaści serii The Last of Us muszą uzbroić się w cierpliwość, czekając na najnowsze komunikaty Naughty Dog oraz HBO. Oficjalnie nie wiemy, czy deweloperzy rozwijają nową grę, a Craig Mazin wraz z zespołem jest zmuszony wstrzymać się z pracami do czasu zakończenia strajku scenarzystów i aktorów, zatem jedyną nową atrakcją dla fanów jest Universal Hollywood’s Halloween Horror Nights.

Universal systematycznie przygotowuje atrakcje w ramach akcji Halloween Horror Nights, podczas której chętni goście mogą poczuć dreszczyk emocji w lokacjach stworzonych na podstawie popularnych IP. Wydarzenia z tej serii są co roku organizowane w Orlando, Hollywood, Japonii oraz Singapurze i nawiązują do takich produkcji jak chociażby „Stranger Things”, „Laleczka Chucky” czy „Egzorcysta. Wyznawca”. To jednak nie jedyne atrakcje...

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwszy raz przygotowano miejscówkę bezpośrednio związaną z The Last of Us, co jak możemy przypuszczać jest bezpośrednim efektem głośnej premiery „The Last of Us” od HBO, która wpłynęła na zwiększenie liczby sympatyków serii.

W domu strachu trzeba przedostać się przez rekonstrukcję opuszczonego Pittsburgha, po której oprowadzają aktorzy wcielający się w Joela i Ellie. W trakcie zabawy można wpaść na wyłaniających się Klikaczy, Łowców oraz inne kreatury przygotowane na potrzeby projektu.

Tegoroczna edycja Universal Hollywood’s Halloween Horror Nights rozpoczęła się 7 września i będzie dostępna do 31 października. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre lokacje można zwiedzać w nieco innych terminach, a wybrane posiadają ekskluzywne domy – przykładowo w Japonii nie odwiedzimy domu związanego z The Last of Us, natomiast możemy przejść trasę nawiązującą do Resident Evil.

Źródło: VGC

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper