Lies of P - znamy rozmiar gry i terminy pre-loadu na PS4 i PS5

Gry
2084V
Lies of P
Łukasz Musialik | 10.09, 11:15

Lies of P to nowa gra RPG akcji od NEOWIZ i Round8 Studio, która zainspirowana jest powieścią o Pinokio. Ma oferować bogaty świat, ciekawą fabułę i wymagającą walkę w stylu Souls-like, o czym możemy przekonać się sami, ściągając dostępne demo. Jednak jak duży będzie rozmiar gry na PS4 / PS5 i kiedy będzie można ją pobrać przed premierą? Na te pytania odpowiada nowy raport, który został opublikowany przez PlayStation Game Size na Twitterze, tudzież platformie X.

Według niego gra zajmie na dysku twardym 34.707 GB na PS5 oraz 29.107 GB w wersji na PS4. Warto zauważyć, że jest to wersja 1.01/1.001.000, co oznacza, że zawiera ona już łatkę Day One. Gracze, którzy kupili edycję Deluxe, będą mogli zacząć pre-load gry 14 września o północy (prawdopodobnie według czasu lokalnego), a dostęp do gry uzyskają 16 września. Natomiast gracze, którzy kupili edycję Standardową, będą mogli zacząć pre-load gry 17 września o północy, a dostęp do gry uzyskają 19 września.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jakie są wasze oczekiwania względem gry? Macie już swoją kopię? A może demo nie przypadło Wam do gustu i nie zamierzacie kupować Lies of P? 

Źródło: Twitter.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper