Polski Ghostrunner z fantastycznym wynikiem sprzedaży! To wielki sukces One More Level

Gry
828V
Ghostrunner One More Level
Igor Chrzanowski | 09.09.2023, 20:36

Polskie gry od lat podbijają świat, dzięki czemu nasz kraj jest znany jako jeden z tych, którego studia tworzą naprawdę wyjątkowe i wybitne produkcje. Jednym z takich rodzimych tytułów jest Ghostrunner.

Ekipa One More Level ciężko pracowała nad swoim wielkim hitem jakim stał się Ghostrunner, dzięki czemu zasłużenie gra dorobiła się aż 2,5 miliona fanów na całym świecie! Twórcy chcieli jakiś czas temu ogłosić próg 2 mln, ale byli tak zajęci Ghostrunnerem 2, że trochę im to umknęło. W takim jednak tempie szybko możemy dobić do 3 milionów, co na pewno przysłuży się produkcji sequela. 

Dalsza część tekstu pod wideo

505 Games na pewno musi być zadowolone z wyników świeżo upieczonej marki, która ma szansę urosnąć do naprawdę sporych rozmiarów - premiera Ghostrunnera 2 już 26 października tego roku, więc już niedługo przekonamy się jaki skok jakościowy zobaczymy z rąk One More Level.

Cały zespół #Ghostrunner z dumą ogłasza, że ​​Ghostrunner sprzedał się w ponad 2,5 miliona egzemplarzy od chwili premiery 27 października 2020 r.! Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Ghostrunner.

Źródło: Twitter

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper