Rise of the Ronin już wkrótce zostanie zaprezentowane? Koei Tecmo szykuje dla graczy niespodziankę

Gry
772V
Rise of the Ronin
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2023, 19:41

Na Tokyo Game Show nie zabraknie Koei Tecmo i firma szykuje dla graczy pokaz-niespodziankę. Fani mają nadzieję, że w końcu otrzymamy głębsze spojrzenie na Rise of the Ronin. Tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

We wrześniu 2022 roku pokazano pierwszy zwiastun Rise of the Ronin. Sony od razu potwierdziło, że produkcja zadebiutuje w 2024 roku, ale zdecydowanie za długo czekamy na pokazanie nowych materiałów z gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Koei Tecmo może jednak uchylić rąbka tajemnicy, ponieważ wydawca potwierdził swój plan na Tokyo Game Show – korporacja szykuje pokaz, podczas którego zobaczymy między innymi drugi dodatek do Wo Long: Fallen Dynasty, ale w harmonogramie pojawia się wzmianka o prezentacji tajemniczej gry.

Koei Tecmo ma tajemniczy slot na nadchodzącą grę w swoim harmonogramie Tokyo Game Show.

Czas na Rise of the Ronin?

Wydarzenie japońskiej firmy odbędzie się 22 września, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, czy faktycznie zobaczymy podczas wydarzenia Rise of the Ronin.

Grę na pewno będzie chciało pokazywać na swoich wydarzeniach Sony, ponieważ Rise of the Ronin zapowiada się na jedną z mocnych, ekskluzywnych propozycji dla klientów PS5 na 2024 rok.

Warto zwrócić uwagę, że Rise of the Ronin było pokazane na ubiegłorocznym State of Play, który skupił się na grach z Azji, a według plotki Sony szykuje kolejne, podobne wydarzenie. 

Źródło: Okami13_

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper