Spider-Man 2 z prezentacją bohaterów i antagonistów. Jaszczur wygląda świetnie

Gry
3108V
Spider-Man 2 Insomniac Games
Iza Łęcka | 08.09.2023, 12:29

Insomniac Games nie jest jeszcze gotowe na zaprezentowanie kolejnych ujęć z nowej przygody Petera Parkera oraz Milesa Moralesa, choć deweloperzy małymi krokami budują napięcie i hype. Gra zmierzająca wyłącznie na PS5 doczekała się całkiem przyjemnych dla oka plakatów.

Entuzjaści uniwersum Marvela i fani gier PlayStation zapewne odliczają do premiery najnowszej propozycji Insomniac Games. Każde udostępniane materiały ze Spider-Man 2 zapowiadają dopracowaną kontynuację produkcji, która skradła serca wielu graczy, będąc nawet najlepszą grą poprzedniej generacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy wciąż nie przystąpili do pełnej promocji przygody, dlatego też jak na razie nie jesteśmy zasypywani kolejnymi fragmentami rozgrywki ze Spider-Mana 2, choć opublikowane grafiki zrodziły pewne poruszenie.

Na początek Insomniac Games pokazało Petera Parkera i Milesa Moralesa w odświeżonych strojach – są to podstawowe wdzianka, które zobaczymy w grze, lecz pamiętając o strategii z poprzedniej części, możemy oczekiwać na następne propozycje, które mogą wpłynąć na rozgrywkę.

Studio pokazało antagonistów – Kravena, Jaszczura oraz Venoma – i nie zapomniało także o głównym bohaterze w stroju symbiota. Doskonale wiemy, że kreatura będzie miała znaczący wpływ na Człowieka Pająka, stopniowo przejmując nad nim kontrolę.

Spider-Man 2 zadebiutuje za 42 dni, natomiast wczoraj deweloperzy świętowali 5. rocznicę pierwszej części, zachęcając odbiorców do podzielenia się najlepszymi wspomnieniami z gry oraz zapraszając na specjalną transmisję.

Spider-Man 2 plakaty #1

Spider-Man 2 plakaty #2

Spider-Man 2 plakaty #3

Spider-Man 2 plakaty #4

Spider-Man 2 plakaty #5

Spider-Man 2 plakaty #6

Marvel's Spider-Man ma dziś 5 lat! Jakie macie wspomnienia związane z grą? Gdybyście nie wiedzieli: świętowaliśmy ten kamień milowy na specjalnym livestreamie z Yurim Lowenthalem, Nadji Jeterem i Laurą Bailey.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insomniac Games

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper