Twisted Metal już dostępne w Polsce. Widzowie mogą sprawdzić wszystkie odcinki

Filmy/seriale
3061V
Twisted Metal
Iza Łęcka | 06.09, 10:50

HBO zaktualizowało ofertę i dodało do biblioteki platformy SVOD kolejny serial bazujący na kultowym, growym IP. Mowa oczywiście o „Twisted Metal” - 10 odcinków już zobaczymy na HBO Max.

„Twisted Metal” jest kolejną próbą przeniesienia znanej produkcji PlayStation na szklany ekran. Po całkiem przyzwoitym przyjęciu „Uncharted” oraz ogromnym sukcesie „The Last of Us” apetyt PlayStation Productions oraz Sony Pictures Television znacznie wzrósł, czego efektem jest nie tylko debiutujący ostatnio „Gran Turismo”, ale również szalony, postapokaliptyczny serial.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podzielona na 10 odcinków produkcja zadebiutowała właśnie na HBO Max. Pierwotnie serial wzmocnił katalog usługi Peacock pod koniec lipca, jednak dzięki rozszerzeniu współpracy pomiędzy Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery widzowie z Europy Środkowo-Wschodniej mogli spodziewać się nowości na SVOD HBO.

„Twisted Metal” został bez entuzjazmu przyjęty przez recenzentów, choć pierwsze opinie zwiastowały nieco lepsze oceny. Historia koncentrująca się na poczynaniach outsidera, który po wykonaniu specjalnego zadania otrzyma szansę na lepsze życie, posiada obecnie średnią na poziomie 53 punktów (Metacritic) i jest polecana przez 68% krytyków na serwisie Rotten Tomatoes. Publiczność jednak znacznie lepiej wypowiada się o efektach prac twórców i aktorów – 94% społeczności RT poleca serial, który wśród użytkowników portalu Metacritic uzyskał średnią 7,1 pkt.

Nie spodziewałem się, że Twisted Metal będzie jedną z najlepszych adaptacji gier wideo, jakie kiedykolwiek widziałem – przyznał Paul Tassi z redakcji Forbes.

Twisted Metal HBO Max

Źródło: HBO

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper